Proffkontakt

Nedenfor vil man kunne se hvilke selgere man kan kontakte i de enkelte områder.
PDF-versjon med bilder finner du her.


Kontaktinformasjon til våre distriktslagre.

Kundeservicetelefon: 66 79 96 00

Salgssjef
John Inge Wold
M: 959 01 009
john.inge.wold@bmigroup.com

Key Account Manager
Lars Erik Ekeberg
M: 404 51 182
lars.erik.ekeberg@bmigroup.com

Key Account Manager
Thore Henrik Pedersen
M: 922 42 744
thore.henrik.pedersen@<wbr />bmigroup.com

Key Account Manager
Vibeke Tungland
M: 415 10 903
vibeke.tungland@bmigroup.com

Key Account Manager / Distriktssjef
Viken sør, Oslo, Asker og Bærum
Ole-Håkon Olavsrud
M: 916 80 050
ole-haakon.olavsrud@bmigroup.<wbr />com

Distriktssjef
Viken vest, Vestfold og Telemark
Dag Atle Engø
M: 901 48 606
dag.atle.engoe@bmigroup.com

Distriktssjef
Innlandet og Viken nord
Jørgen Håland
M: 481 50 535
jorgen.haland@bmigroup.com

Distriktssjef
Agder og Telemark sør
Harald Møller
M: 403 03 010
harald.moller@bmigroup.com

Distriktssjef
Rogaland og Vestland til Odda
Marius Antonsen
M: 908 48 569
marius.antonsen@bmigroup.com

Distriktssjef
Vestland til Sognefjorden
Arild R. Johannesen
M: 411 03 262
arild.johannesen@bmigroup.com

Distriktssjef
Møre og Romsdal, Vestland til Sognefjorden
Claus Callsen
M: 922 96 917
claus.callsen@bmigroup.com

Distriktssjef
Trøndelag
Jan Arve Svendgård
M: 901 65 427
jan.svendgard@bmigroup.com

Distriktssjef
Nordland og Øst-Finnmark
Lennart Furre
M: 922 26 550
lennart.furre@bmigroup.com

Distriktssjef
Troms og Vest-Finnmark
Jim N. Johansen
M: 478 10 001
jim.johansen@bmigroup.com