Forbrukerkontakt

MONIER AS

Fjellhamarveien 52
1472 Fjellhamar

Tel: +47 66 79 96 00

Faks: +47 66 79 97 08



kundeservice.no@bmigroup.com
www.zanda.no

KUNDESERVICE

Kundeservice, tlf.: 66 79 96 00 er bemannet fra 08:00-16:00 (ved ferieavvikling må noe ventetid beregnes).

Henvendelser og bestillinger kan også sendes på vår faks: 66 79 97 08, eller på e-post til tak@monier.com

Vi gjør oppmerksom på at salg skjer kun til våre forhandlere. Privatpersoner bestiller våre produkter via sin lokale forhandler. Finn en forhandler eller taklegger nær deg.

 

Proffkontakt

Nedenfor vil man kunne se hvilke selgere man kan kontakte i de enkelte områder.

Kontaktinformasjon til våre distriktslagre.

Oversikt over proffkontakt: 

Asker og Bærum - Key Account Manager
Lars Erik Ekeberg, tlf. 40 45 11 82
lars.erik.ekeberg@bmigroup.com

Distrikt Akershus nord, Hedmark sør og Oppland sør
Bernt Brevik, tlf. 90 83 19 70
bernt.brevik@bmigroup.com

Salgssjef Sør/Øst og Distrikt Østfold og Akershus Sør
Ole-Håkon Olavsrud, tlf. 91 68 00 50
ole-haakon.olavsrud@bmigroup.com

Distrikt Hedmark, Oppland og Buskerud Nord
Jørgen Håland, tlf. 48 15 05 35
jorgen.haland@bmigroup.com

Distrikt Vestfold, Telemark og Buskerud
Dag Atle Engø, tlf. 90 14 86 06
dag.atle.engoe@bmigroup.com

Distrikt Vest-Agder og Aust-Agder
Harald Møller, tlf. 40 30 30 10
harald.moller@bmigroup.com

Distrikt Rogaland
Marius Antonsen, tlf. 90 84 85 69
marius.antonsen@bmigroup.com

Distrikt Hordaland
Arild R. Johannesen, tlf. 41 10 32 62
arild.johannesen@bmigroup.com

Distrikt Nord-Hordaland, Sogn og Fjordane
Stein Erik Risa, tlf. 91 53 90 93
stein.erik.risa@bmigroup.com

Distrikt Møre og Romsdal
Claus Callsen, tlf. 92 29 69 17
claus.callsen@
bmigroup.com

Distrikt Trøndelag og Nord-Østerdal
Jan Arve Svendgård, tlf. 90 16 54 27
jan.svendgard@bmigroup.com

Salgssjef Nord/Vest og distrikt Trondheim
John Inge Wold, tlf. 95 90 10 09
john.inge.wold@bmigroup.com

Distrikt Nordland og Øst-Finnmark
Trond Leirvik, tlf. 90 57 00 02
trond.leirvik@bmigroup.com

Distrikt Troms og Vest-Finnmark
Jim N. Johansen, tlf. 47 81 00 01
jim.johansen@bmigroup.com