Proffkontakt

Nedenfor vil man kunne se hvilke selgere man kan kontakte i de enkelte områder.
PDF-versjon med bilder finner du her.

Kontaktinformasjon til våre distriktslagre.

Kundeservicetelefon: 66 79 96 00

Oslo og Akershus vest
Lars Erik Ekeberg, tlf. 40 45 11 82
lars.erik.ekeberg@bmigroup.com

Akershus nord, Hedmark sør og Oppland sør
Bernt Brevik, tlf. 90 83 19 70
bernt.brevik@bmigroup.com

Østfold og Akershus sør
Ole-Håkon Olavsrud, tlf. 91 68 00 50
ole-haakon.olavsrud@bmigroup.com

Hedmark og Oppland
Jørgen Håland, tlf. 48 15 05 35
jorgen.haland@bmigroup.com

Buskerud
Jørgen Løvset, tlf. 91 66 32 23
jorgen.lovset@bmigroup.com

Vestfold og Telemark
Dag Atle Engø, tlf. 90 14 86 06
dag.atle.engoe@bmigroup.com

Vest-Agder og Aust-Agder
Leif Magne Thu, tlf. 91 39 52 15
leif.magne.thu@bmigroup.com

Rogaland
Marius Antonsen, tlf. 90 84 85 69
marius.antonsen@bmigroup.com

Hordaland
Arild R. Johannesen, tlf. 41 10 32 62
arild.johannesen@bmigroup.com

Nord-Hordaland, Sogn og Fjordane
Stein Erik Risa, tlf. 91 53 90 93
stein.erik.risa@bmigroup.com

Møre og Romsdal
Claus Callsen, tlf. 92 29 69 17
claus.callsen@
bmigroup.com

Sør-Trøndelag og Nord-Østerdal
Roger Bremvåg, tlf. 40 49 93 60
roger.bremvag@bmigroup.com

Nord-Trøndelag og Fosen
Jan Arve Svendgård, tlf. 90 16 54 27
jan.svendgard@bmigroup.com

Nordland og Øst-Finnmark
Trond Leirvik, tlf. 90 57 00 02
trond.leirvik@bmigroup.com

Troms og Finnmark
Jim N. Johansen, tlf. 47 81 00 01
jim.johansen@bmigroup.com