Forbrukerkontakt

MONIER AS

Fjellhamarveien 52
1472 Fjellhamar

Tel: +47 66 79 96 00

Faks: +47 66 79 97 08



tak@monier.com

www.zanda.no

KUNDESERVICE

Kundeservice, tlf.: 66 79 96 00 er bemannet fra 08:00-16:00 (ved ferieavvikling må noe ventetid beregnes).

Henvendelser og bestillinger kan også sendes på vår faks: 66 79 97 08, eller på e-post til tak@monier.com

Vi gjør oppmerksom på at salg skjer kun til våre forhandlere. Privatpersoner bestiller våre produkter via sin lokale forhandler. Finn en forhandler eller taklegger nær deg.

 

Proffkontakt

Nedenfor vil man kunne se hvilke selgere man kan kontakte i de enkelte områder.
PDF-versjon med bilder finner du her.

Kontaktinformasjon til våre distriktslagre.

Oversikt over proffkontakt: 

Oslo og Akershus vest
Lars Erik Ekeberg, tlf. 40 45 11 82
lars.erik.ekeberg@bmigroup.com

Akershus nord, Hedmark sør og Oppland sør
Bernt Brevik, tlf. 90 83 19 70
bernt.brevik@bmigroup.com

Østfold og Akershus sør
Ole-Håkon Olavsrud, tlf. 91 68 00 50
ole-haakon.olavsrud@bmigroup.com

Hedmark og Oppland
Jørgen Håland, tlf. 48 15 05 35
jorgen.haland@bmigroup.com

Buskerud
Jørgen Løvset, tlf. 91 66 32 23
jorgen.lovset@bmigroup.com

Vestfold og Telemark
Dag Atle Engø, tlf. 90 14 86 06
dag.atle.engoe@bmigroup.com

Vest-Agder og Aust-Agder
Harald Møller, tlf. 40 30 30 10
harald.moller@bmigroup.com

Rogaland
Marius Antonsen, tlf. 90 84 85 69
marius.antonsen@bmigroup.com

Hordaland
Arild R. Johannesen, tlf. 41 10 32 62
arild.johannesen@bmigroup.com

Nord-Hordaland, Sogn og Fjordane
Stein Erik Risa, tlf. 91 53 90 93
stein.erik.risa@bmigroup.com

Møre og Romsdal
Claus Callsen, tlf. 92 29 69 17
claus.callsen@
bmigroup.com

Trøndelag og Nord-Østerdal
Jan Arve Svendgård, tlf. 90 16 54 27
jan.svendgard@bmigroup.com

Salgssjef Nord/Vest og distrikt Trondheim
John Inge Wold, tlf. 95 90 10 09
john.inge.wold@bmigroup.com

Nordland og Øst-Finnmark
Trond Leirvik, tlf. 90 57 00 02
trond.leirvik@bmigroup.com

Troms og Vest-Finnmark
Jim N. Johansen, tlf. 47 81 00 01
jim.johansen@bmigroup.com